وی جوان است و دوست دارد جوان بماند، همیشه منتقد است بیشتر مجازی و گاهی و حقیقی! اما «نقاد مجازی» بودن بیشتر به او می آید. دانش آموخته مهندسی کامپیوتر با گرایش نرم افزار است.

(توضیح: وی با کلمه فارغ التحصیل مشکل دارد، فارغ التحصیل یعنی کسی که از تحصیل راحت شده، آرام شده و دیگر نیازی به تحصیل ندارد در صورتی که وقتی از کارشناسی فارغ می شویم به سراغ کارشناسی ارشد می رویم و باز هم ادامه تحصیل… پس کلمه فراغت بی معنی است. حتی اگر فوق دکترا یا به اصطلاح باکلاس ها پُست‌داک هم گرفته باشی باید دانشجو بمانی و علمت را به روز نگه داری وگرنه از دنیای پر سرعت علم و فناوری جا می مانی!)

البته دستی در برنامه نویسی سخت افزار هم داشت ولی فعلا مسیرش به همان نرم افزار خورده و فرمونش در مسیر طراحی برنامه های نرم افزاری ویندوزی و تحت وب هست. به شدت در طراحی بی سلیقه است اما مشورت پذیر بوده و با ذهنی باز پیشنهادها را در نظر می گیرد (و در آخر کار خودش را می کند :|)

قلم فرسایی را دوست دارد و از اوایل دهه ۹۰ دستی بر رسانه دارد. #خبرنگار_اسبق! گرچه الان هم خبرنگاری را رها نکرده اما تمرکز کمتری روی آن حرفه دارد ولی هنوز کارت های خبرنگاری‌اش را نگه داشته است.

دستی در برنامه نویسی و قلمی بر رسانه کم بود، پیش‌تر سوتی هم در داوری داشت، البته الان سوت ها را آویخته اما داوری داور اسبق بسکتبال هم هست ولی همان مسیر زندگی اجازه ادامه امر قضاوت در ورزش را نداد.

موضوعات روز را دنبال می کند و معمولا در بزنگاه ها موضع شفاف دارد، خیلی شفاف! وی به اتاق شیشه ای اعتقاد فراوانی دارد… الله اعلم!

پاربرگ سایت